Kontakt

TakSi Engineering

ul. Bokserska 17
02-690 Warszawa

tel/fax: +48 228499325
tel. +48 228499325

Firma czynna: 8.00 - 16.00

 

Andrzej Nowakowski - Dyrektor Generalny


tel.: 0 602 618 836

a.nowakowski@taksi.pl

Marcin Kerdelewicz


tel.: 0 668 308 503

m.kerdelewicz@taksi.pl

Michał Kimbar


tel.: 0 608 610 503

m.kimbar@taksi.pl

Karol Tomborek


tel.: 0 733 856 954

k.tomborek@taksi.pl

Rafał Czarnecki


tel.: 0 733 856 959

r.czarnecki@taksi.pl


Wojciech Maczkowski


tel.: 0 602 436 503

w.maczkowski@taksi.pl

 

Tomasz Idzikowski


tel.: 0 608 067 503

t.idzikowski@taksi.pl



Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.



Jeśli chcą Państwo otrzymać większą ilość informacji na temat znakowania, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.