Oferta

Laser violino

Przykłady znakowania

Zobacz różne przykłady znakowania przez poniższe lasery.


Vari-Z – 3 osiowy System Znakowania Laserowego dla serii EV oraz

Vari-Z – 3 osiowy System Znakowania Laserowego dla serii EV oraz

Innowacyjny, kompaktowy system trwałego znakowania laserowego jest idealnie dopasowany do zastosowań wymagających znakowania części innych niż płaskie, o wielu lub nierównych powierzchniach. 3 – osiowy (trójosiowy) system uchylnej wiązki umożliwia przeprowadzenie procesu w 3 wymiarach.
FQ2H

FQ2H

Włóknowy, 2-głowicowy przełączalny laser
Lasery włóknowe - FQ

Lasery włóknowe - FQ

Systemy znakowania laserami włóknowymi Serii F są idealne do zastosowań przemysłowych, w szczególności do znakowania szerokiego wachlarza metali i plastików, wszędzie tam, gdzie niezbędna jest niezawodność. Wytrzymała konstrukcja doskonale sprawdza się przy integracji z liniami produkcyjnymi o wysokiej wydajności, a głowica znakująca z podwójną wiązką skanującą pozwala na dalsze zwiększenie mocy przerobowej. Zakres Mocy: 10W-50W Q-przełączanej
Lasery wanadowe EVC

Lasery wanadowe EVC

EVC – Nowy, wydajny laser wanadowy, przeznaczony do szerokiego spektrum zastosowań
Lasery CO2 - C Series

Lasery CO2 - C Series

Systemy znakowania z serii C sprawdzają się doskonale przy znakowaniu materiałów takich jak drewno, szkło, poliwęglan, kwarc, ceramika, tkanin i materiałów organicznych.
Laser PQS-1W

Laser PQS-1W

Nowa, zwarta, kompaktowa jednostka o mocy 1W przeznaczona jest do znakowania metali. Jest to aktualnie najtańszy laser wśród ofert znaczących producentów.
Akcesoria

Akcesoria

W ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów niezbędnych do prawidłowej pracy laserów